Czy jesteś jedną z tych osób, które zawsze mają jakieś wymówki?

Zastanawiasz się od dawna nad zmianą czegoś w swoim życiu, ale zawsze brakuje ci czasu, motywacji, pieniędzy czy zdrowia… Często słyszę od wielu osób, że “zaczęłabym dietę, ale idą święta” gdzie do świąt zostało np 25 dni, w które można spokojnie stracić 3 kg... Patrząc na takie wymówki, nigdy nie jest dobry czas na rozpoczęcie czegokolwiek, ponieważ za chwilę wigilia, później nowy rok, później trzech króli, wielkanoc, urodziny znajomych, komunia dziecka, czy wesele brata. Pamiętaj, że te wszystkie święta trwają tylko chwilę max kilka dni, nie warto odpuszczać zmiany na lepsze, bo za miesiąc czy 2 masz jakieś wydarzenie w życiu.

Jeżeli faktycznie chcesz coś w swoim życiu zmienić, poprawić wygląd, kondycję czy zdrowie to nie czekaj na odpowiedni moment, bo taki nigdy nie przyjdzie, najlepszy czas na to jest TERAZ! Ustalonego planu trzymasz się przez 80% w roku, a te 20% to są właśnie te wydażenia, na które możesz sobie śmiało pozwolić, jeżeli nie odpuszczasz całego miesiąca diety tylko dlatego, że będą święta, które trwają kilka dni.

Zapisz się na listę oczekujących na RABAT!

Rozumiemy że nie udało Ci się skorzystać z aktualnego rabatu, ale aby kolejna promocji Ci nie umknęła, zapisz się na listę oczekujących na nowy kod rabatowy, jak tylko rozpocznie się nowa promocja, to od razu otrzymasz wiadomość na e-mail z informacją! :)

Zapisane! Sprawdź teraz pocztę aby się upewnić czy dochodzą wiadomości do Ciebie od nas, sprawdź też w spam.