Czy zdarzyło ci się natknąć nie raz na propozycję drogich szejków lub tabletek na odchudzanie? Obiecywali szybkie efekty, złote góry, ale nie wyszło?

Diety szejkowe lub magiczne tabletki na odchudzanie to czysty marketing, aby zachęcić klienta do wydania pieniędzy, obiecując szybkie efekty bez żadnego wysiłku, czyli tak jak każdy by chciał nie robiąc nic, wyglądać świetnie, ale tak się nie da i ty też nie daj się na to nabrać!

Jak działają takie szejki? w zależności od rodzaju wygląda to tak, że szejki mają bardzo mało kcal, zapychają nam żołądek, ale nie dostarczają wszystkich potrzebnych makroskładników do sprawnego funkcjonowania, jest to tak jak by głodówka organizmu przez co owszem chwilowy efekt może się pokazać, ale jest on tylko chwilowy, ponieważ organizm zacznie się bronić, zapytasz jak?

Przez to, że dostarczamy za małą liczbę kcal dziennie, organizm się buntuje, zaczyna zwalniać metabolizm, czyli spalanie spada, aby zacząć gromadzić zapasy w postaci tkanki tłuszczowej, aby organizm miał z czego czerpać energię do życia właśnie w momencie, gdy brakuje mu odpowiedniej liczny kcal, czyli tego paliwa z jedzenia.

Zatem magiczne szejki do picia to bardzo zły wybór, jeżeli zależy ci na Twoim zdrowiu i chcesz uzyskać stabilne efekty, a nie tylko na chwilę. Tak samo myślenie, że dieta MŻ każdy chyba wie, o co chodzi, daje najlepsze efekty, właśnie że nie, w tym przypadku tak samo zareaguje nasz organizm i zacznie odkładać tłuszcz, pojawi się efekt jojo, dlatego bardzo ważne jest, aby dieta była odpowiednio dopasowana do nas, czyli do naszej aktualnej wagi, wieku, wzrostu, aktywności fizycznej, pracy itd, trzeba wziąć wszystkie te czynniki pod uwagę, aby obliczyć nasze odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne i dostosować dietę tak, aby tych kcal nie było za mało, ani za dużo!

Jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie, to również jest to tylko łatwy marketing dla firm, nie warto w to po prostu inwestować, bo nic za nas nie schudnie, ani nie poprawi sylwetki.

Jeżeli interesuje cię taka indywidualna pomoc, wybierz odpowiedni pakiet dla siebie, pomożemy ci bez drogich tabletek, szejków, czy głodówek. Wszystko należy robić z głową:

Zapisz się na listę oczekujących na RABAT!

Rozumiemy że nie udało Ci się skorzystać z aktualnego rabatu, ale aby kolejna promocji Ci nie umknęła, zapisz się na listę oczekujących na nowy kod rabatowy, jak tylko rozpocznie się nowa promocja, to od razu otrzymasz wiadomość na e-mail z informacją! :)

Zapisane! Sprawdź teraz pocztę aby się upewnić czy dochodzą wiadomości do Ciebie od nas, sprawdź też w spam.